wtorek, 8 sierpnia 2017

JEDYNY TAKI PRZEWODNIK NA CAŁYM ŚWIECIE!
Przeczytałeś (prawie)wszystkie książki Ricka Riordana? Z Percym Jacksonem jesteś na Ty? Wydaje ci się, że znasz wszystkie sekrety obozu treningowego? To masz rację - wydaje ci się! 

Sięgnij po jedyny taki przewodnik po obozie treningowym dla półbogów. Tylko w nim kryje się cała prawda! To on dostarczy ci wiedzy i pozwoli przetrwać w obozie, jeśli kiedykolwiek do niego trafisz. Bez tego ani rusz! Możesz tu poczytać o domkach, polach treningowych, poznać sekrety magicznych znaków, ale również poznać historie niezwykłych herosów, dla których obóz jest prawdziwym domem! Po lekturze tej książki z pewnością się tu nie zagubisz, ba, poznasz dokładnie każdy zakamarek! A opowieści o herosach? To jest dopiero odjazd! To rewelacyjna okazja na poznanie ich bliżej i zaprzyjaźnienie się z tymi, którzy zasługują na sympatię. 

Zastanawiacie się pewnie skąd w ogóle wziął się pomysł na stworzenie tego przewodnika? Po obejrzeniu filmu Apollina trzeba było działać! Herosom trzeba było zaproponować coś lepszego jako wstęp, a nie takie wypociny.  Dzięki temu mamy możliwość trzymania w rękach "Tajnych akt Obozu Herosów" stworzonego przez herosów dla herosów! Wiecie co to oznacza? Wasza przygoda dopiero się rozpoczyna!

"Tajne akta obozu herosów" to kolejna świetna książka, która wyszła spod pióra Ricka Riordana i...czuć to od pierwszej strony! Autor ma swój własny styl i charakterystyczny humor. Jeśli przeczytaliście chociaż jedną jego książkę - wiecie o czym mowa. Dla mnie  książka Riordana nie musi być odkrywcza. Ważne jest to, że autor będzie sobą i wtedy sukces i zadowolenie są gwarantowane. Fantastycznym dodatkiem są rysunki i przepiękne zdobienia, które odnajdziemy w książce. Nadaje to cudny klimat i przenosi czytelnika w mitologiczny świat! 

Nadal zastanawiacie się, czy warto posiadać i przeczytać "Tajne akta Obozu Herosów"? Tracicie czas! Pewnie, że warto. To w końcu Rick Riordan ze swoim oryginalnym, świetnym pomysłem oraz kolejną, potężną dawką emocji. Tak, nawet przewodnik może być emocjonujący, serio. Proszę, nie zastanawiajcie się dłużej i polujcie na nowy przewodnik lub nadrabiajcie zaległości jeśli chodzi o dobrego wujka Ricka! :)

Za możliwość lektury dziękuję
5 komentarzy:

 1. Prawdopodobnie sięgnę i po tę pozycję, kiedy nadrobię zaległości w lekturze serii o Percym. :)
  Pozdrawiam!
  Zapraszam na konkurs, w którym do wygrania jest książka “Moja Lady Jane”

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czytałam jeszcze żadnej książki autora, ale zachęciłaś mnie :).

  Pozdrawiam
  zakladkadoksiaze.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam Riordana <3 Koniecznie muszę przeczytać tę książkę :D Pozdrawiam Książkowa Dusza

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie słyszałam o tej książce a historię Percyego uwielbiam ;)
  http://justboooks.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Pisząc komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.