czwartek, 24 sierpnia 2017

CARA DELEVINGNE NAPISAŁA KSIĄŻKĘ?!

Cara Delevingne stworzyła thriller doskonały. Przyjaźń, zdrada i tajemnice przeplatają się w oczekiwanym na całym świecie pisarskim debiucie słynnej top modelki i aktorki. Premiera „Mirror, Mirror” już 11 października!

Red, Leo, Rose i Naomi to czwórka młodych przyjaciół. Są inni od pozostałych rówieśników, są odmieńcami. Nie wiedzą, kim są i kim chcą być. Zbliża ich muzyka. Wspólnie zakładają kapelę Mirror, Mirror. Ale nie nacieszą się długo wspólną pasją. Naomi zostaje wyciągnięta nieprzytomna z rzeki. Pozostając w śpiączce, walczy o życie. Policja twierdzi, że była to nieudana próba samobójcza. Ale jej przyjaciele wcale nie są tego pewni. Każde inaczej reaguje na dramatyczne wydarzenia – Rose zaczyna imprezować jak szalona, Leo wpada w depresję, a Red postanawia samodzielnie odkryć prawdę. Czy Naomi się obudzi? Co zaprowadziło ją na granicę życia i śmierci? A może pytanie powinno brzmieć: kto? Odpowiedzi nie przyniosą niczego dobrego, świat przyjaciół rozpadnie się na kawałki. Jak rozbite lustro, którego nie da się przecież skleić. 

Cara Delevingne ma dopiero 25 lat, a osiągnęła już gigantycznie dużo. Jako modelka trafiła do czołówki branży. O jej udział na pokazach biły się takie marki, jak: Victoria's Secret, Burberry, Dolce & Gabbana i Chanel. W ciągu kilku lat pojawiła się aż 14 razy na okładce „Vougue'a”. Wystąpiła w kilku kasowych filmach, z których warto wymienić m.in. „Legion samobójców”, „Papierowe miasta” oraz królującą właśnie na ekranach najdroższą europejską produkcję „Valerian i Miasto Tysiąca Planet”.

Ale Cara Delevingne to nie tylko aktorka i top modelka. To przede wszystkim niezwykła osobowość, która stała się inspiracją dla dziesiątek milionów ludzi. Poruszany przez nią temat własnej biseksualności pomógł osobom na całym świecie w zrozumieniu siebie i innych. Cara walczy o prawa zwierząt, nagłaśnia też problem depresji, z którą sama zmaga się od piętnastego roku życia. To wszystko sprawia, że trafia na wszystkie listy najbardziej wpływowych młodych osób. Znajduje się też w grupie 25 najbardziej popularnych instagramerów – jej konto śledzi ponad 40 milionów osób. Z początkiem października do swojego bio będzie mogła dodać określenie „pisarka”. „Mirror, Mirror” zapowiada się na największy bestseller tej jesieni.

Tytuł: Mirror, Mirror
Autor: Cara Delevingne
Wydawnictwo: Jaguar
Premiera: 11 października 2017

Źródła:
tekst - business&culture 
zdjęcie -sophisti.pl

2 komentarze:

  1. Ciekawe jaka będzie ta książka.

    Pozdrawiam
    zakladkadoksiazek.pl

    OdpowiedzUsuń
  2. Jestem zainteresowana - a twarz widziałam, ale nie znam kompletnie tej dziewczyny. To dobrze, będzie mi lepiej ja ocenić po powieści, jaką napisała. ;)

    OdpowiedzUsuń

Pisząc komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.