piątek, 6 listopada 2015

SUPERBOHATEROWIE WYDAWNICTW (I NIE TYLKO) !Kto czyta żyje wielokrotnie. 

Dla mnie spotkanie z książką to cudowne chwile przyjemności, refleksji czy zadumy.  Nie wyobrażam sobie życia bez tych wszystkich emocji, które towarzyszą mi przy przewracaniu kolejnych stron. Moja przygoda z blogowaniem trwa krótko, ale dzięki niej zdążyłam poznać wielu wspaniałych ludzi, którzy czują to samo co ja, dla których czytanie jest nie tylko pracą, ale radością codziennego dnia.  Pracownicy wydawnictw to moi przyjaciele (chociaż chyba nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę :D ).  Korzystając z okazji chciałabym Wam bardzo podziękować i  powiedzieć, że jesteście dla mnie bardzo ważni :)

Pani Kasi z Wydawnictwa Znak Horyzont - osobie wyjątkowej, życzliwej, której zrozumienie zainspirowało mnie do działania i rozpaliło iskierkę nadziei, że to co robię daje przyjemność nie tylko mi, ale wszystkim tym, dla których czytanie książek jest w życiu najważniejsze. . Cieszę się, że odnalazła mnie Pani w tym ogromnym tłumie, a nasza współpraca ciągle trwa. Pani Kasiu to Pani jest moim motorem do działania! :)

Panu Piotrowi z Czwartej Strony  - dziękuję za to, że ciągle zasypuje mnie nowościami, podsyła mi kolejne powieści, to dzięki niemu brakuje mi już miejsca na półkach, a listonosz stał się moim przyjacielem :)

Pani Dominice z Wydawnictwa Czarna Owca - dziękuję za maile z fantastycznymi propozycjami, którym nie mogę się oprzeć.  :)

Panu Oskarowi z Sine Qua Non -  tym razem nie tylko za świetne książki, ale prześmieszne zdjęcia i filmiki na Snapchatcie, dzięki którym nie jest on dla mnie anonimową osobą, a prawdziwym bohaterem wydawnictwa! :)

Pani Teresce z Wydawnictwa Videograf - która czyta w moich myślach i proponuje książki, o które krępowałabym się poprosić. Dziękuję za wprowadzenie mnie w świat kryminałów, thrillerów i horrorów, a także mistrzowsko zapakowane paczki, przy których straciłam już niejeden paznokieć :D

Michałowi z Wydawnictwa WAM - za rozpieszczanie mnie wszystkimi cudownymi książkami, ale przede wszystkim za to, że odkrył we mnie równego partnera do współpracy i jako jedyny zaproponował przejście do mniej oficjalnej formy.
Michale, dzięki Tobie poczułam się naprawdę dorosła! :)

Jarosławowi Wilkowi - człowiekowi dynamitowi, którego energia potrafi rozwalić wszystkie mury, a jego książka powaliła mnie na kolana (czekam z niecierpliwością na nową perełkę! :) ) Dziękuję za wyrozumiałość, cierpliwość, a przede wszystkim pamięć przy nowej publikacji. Odkrycie mnie przez Pana dało mi dużą radość i satysfakcję. :)

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM RAZEM I KAŻDEMU Z OSOBNA! 
-Za to, że mogę robić to co lubię.
-Za to, że mogę robić to co daje mi satysfakcję.
-Za możliwość podróży po nieosiągalnych światach.
-Za  każde słowa uznania.
-Za nowe propozycje.
-Za cudowne paczki !
- A przede wszystkim za to, że Iza awansowała na Panią Izabelę :)

Dziękuję! :)


Przyczajony Hasaczu - Tobie dziękuję za zorganizowanie akcji !

6 komentarzy:

 1. Fajnie jest mieć kogoś, kto dzieli nasze pasje i traktuje tak samo poważnie książki. Życzę Ci abyś miała wokół siebie jeszcze więcej takich ludzi!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta akcja jest świetna. Życzę Ci, żeby w Twoim życiu było coraz więcej takich osób ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam Twojego bloga;) Pozdrawiam serdecznie;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super blog. Gratuluję, aż tylu nominacji, dzięki którym masz możliwość robić to co chcesz.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Twój blog jest jednym z moich ulubionych. Dopiero niedawno na niego natrafiłam, ale teraz to jestem na nim częstym gościem i nadrabiam zaległości :) Cudowne recenzji! Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Pisząc komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.