sobota, 20 lutego 2016

KOLORUJ, OZDABIAJ, ZNAJDŹ UKRYTE SKARBYZanurz się w oceanie nie wychodząc z domu! Jak? To proste! Sięgnij po kolorowankę "Zaginiony ocean". Pozwól porwać się zabawie. Nieważne, kim jesteś - poszukiwaczem przygód, płetwonurkiem, syreną w przebraniu, czy zwyczajnym dzieciakiem ( czasem w ciele dorosłego ). Sięgnij i baw się jak nigdy dotąd! Odkrywaj skarby, zapoznaj się z meduzami, muszlami, przeróżnymi stworzeniami wodnymi!

 

Johanna Basford autorka Tajemnego ogrodu i Zaczarowanego lasu, tym razem zaprasza swoich czytelników w cudowną podróż. Nigdy nie miałam do czynienia z taką formą zabawy, więc postanowiłam się skusić. Gdy pierwszy raz otworzyłam kolorowankę moja reakcja była podzielona pomiędzy: wow, jakie cudne! a  Jejku, nie dam rady. :) To wyjątkowa kolorowanka, zadziwiająca ogromem małych elementów, pięknych rysunków do pokolorowania według własnego pomysłu - tutaj nikt niczego nie narzuca! :)

 

 


 


Kolorowanka jest na zróżnicowanym poziomie. Motywy dla początkujących, średniaków i mistrzów! Każdy znajdzie coś dla siebie. Z tym, że kolorowanki dla mistrzów to już wyższa szkoła jazdy. Wszystkie kolorowanki zawarte w tej pozycji są niezwykle pracochłonne i wymagają wiele cierpliwości. Ale chyba warto poświęcić trochę czasu (czytaj: dużo) , by choć przez chwilę poczuć się artystą i stworzyć niesamowite obrazki?  A potrzeba tak niewiele! Kredki, mazaki - bierz co chcesz. Baw się i twórz! Pół żartem, pół serio dodam, że nie do końca zgadzam się ze stwierdzeniem, że są to kolorowanki antystresowe.. :) Są, ale w moim przypadku  przez pierwsze 20 minut kolorowania.. :) Efekt końcowy wynagradza wszystko.Za możliwość świetnej zabawy dziękuję14 komentarzy:

 1. Czekałam na tą kolorowankę, muszę jak najszybciej wybrać się po nią do sklepu!

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba muszę w końcu sprawić sobie jakąś kolorowankę, skoro tak wszyscy dookoła je chwalą :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolorowanki dla dorosłych są ostatnio bardzo modne, a ja nadal żadnej nie kupiłam. Chyba jest to spowodowane tym, że nie mam w domu żadnych kredek, a dzień ma za mało godzin na cokolwiek poza szkołą, nauką, chwilą czytania i blogowania ;(
  Ale może kupię sobie na wakacje. Powrócę do dzieciństwa!

  Pozdrawiam :)
  ksiazki-mitchelii.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolorowanki *_* mimo że jestem totalnym beztalenciem w rysowaniu, to kolorowanki o dziwo uwielbiam, mam ich mnóstwo, a do większości jeszcze nawet nie zajrzałam :) Będę musiała zaopatrzyć się w tę kolorowankę <3
  Pozdrawiam cieplutko :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak znajduje czas to zawsze lubię po coś takiego sięgnąć :) Muszę sobie kupić jakąś :)
  Pozdrawiam cieplutko
  http://wiktoriaczytarazemzwami.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. to coś w sam raz dla mnie. Idealny sposób na wolny czas i odstresowanie ;)

  Pozdrawiam!
  http://myfantasticbooksworld.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja nie lubię tego typu kolorowanek, więc raczej podziękuję za tę pozycję.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Muszę sięgnąć po którąś z takich kolorowanek :D
  Ciekawa sprawa :D
  Pozdrawiam,
  Isabelle West
  Z książkami przy kawie

  OdpowiedzUsuń
 9. mnie póki co jeszcze nie zachęciły te wszystkie kolorowanki :D/Karolina

  OdpowiedzUsuń
 10. Uwielbiam kolorowanki, choć przyznaję, dużo przy tym babrania. Sama ostatnio zakupiłam sobie kolorowankę Harry'ego Potter'a i jestem zachwycona. Nie mniej jednak siadam przy niej kiedy mam trochę więcej czasu, bo kolorowanie obrazka z tak wieloma detalami pochłania strasznie dużo czasu.
  Buziaki!
  BOOKBLOG

  OdpowiedzUsuń
 11. Podziwiam każdego, kto koloruje, naprawdę. Ja od dziecka nie mam do tego cierpliwości i zostawiam pracę w połowie. A tak chciałabym wreszcie dokończyć. Pozdrawiam! :)

  www.majuskula.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie, nie, nie, to nie dla mnie. Dopiero niedawno przekonałam się do książek kreatywnych, mimo że jestem totalnym beztalenciem. Do kolorowanek nikt mnie nie przekona :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Takie kolorowanki chyba nie są dla mnie. W dzieciństwie bardzo je lubiłam, ale teraz nie mam do nich cierpliwości :D

  OdpowiedzUsuń
 14. Chyba będę musiała ją zakupić :D Wszyscy tak chwalą teraz te różne kolorowanki, m. in. z "Harry'ego Pottera", więc wreszcie muszę sama się przekonać, co w nich takiego jest :D

  OdpowiedzUsuń

Pisząc komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.