środa, 27 września 2017

TY DECYDUJESZ O LOSACH BOHATERÓW I ZAKOŃCZENIU KSIĄŻKI!Jedyna w swoim rodzaju. Nieprzewidywalna. Do przeczytania na dziesiątki sposobów. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od czytelnika. Chcesz wysłać swoich bohaterów w podróż na Ukrainię tropem zagubionej książki Schulza? Do Death Valley w poszukiwaniu UFO? Do Berlina po Złotego niedźwiedzia za najlepszy film? A może do słotnej Szkocji śladami wspomnień?

Kolejna książka, która jest idealna na początek nauki języka angielskiego lub udoskonalenie dotychczas nabytych umiejętności. Innowacyjny sposób na naukę - nauka poprzez rozrywkę. Świetna, nietypowa wręcz książka - Ty i tylko Ty jesteś autorem tej historii. A ponadto jest świetną pracą z tekstem, zawiera przydatne zwroty, zadania, które odnajdziesz w arkuszu maturalnym czy gimnazjalnym - prawda/fałsz, zadania z gramatyk i słowotwórstwa, a także inne, bardziej zróżnicowane, zapewniające dobrą zabawę - na przykład krzyżówki. Trudniejsze wyrazy tłumaczone są w formie słownika na marginesie każdej strony, więc zdecydowanie ułatwia to czytanie.  Dodatkowy słownik znajduje się na końcu książki. Pozycja ta zawiera również odpowiedzi do zadań w niej zawartych, więc możesz bez problemu sprawdzić swoją wiedzę i nie musisz pozostać w niepewności! Świetnie, prawda?

Dlatego jeśli jeszcze nie posiadacie "Enigmas" musicie to koniecznie zmienić! To nowy wymiar czytania. Chcieliście być pisarzami, kreować historię i decydować samodzielnie o losach bohaterów, ale brakuje Wam odwagi albo umiejętności? Dzięki tej książce możecie sprawdzić się w roli pisarza i jeszcze czegoś się nauczyć! Gorąco polecam. Nie będzie żałować.

Za możliwość lektury dziękuję Wydawnictwu Edgard

13 komentarzy:

 1. Podoba mi się koncepcja, ale żeby wiedzieć, czy to książka, którą chcę mieć na własność, musiałabym ją najpierw dorwać w swoje ręce i przejrzeć, bo nie lubię rozczarowań ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałam dokładnie tę książkę i mi pomogła w nauce angielskiego, więc jestem chętna na więcej takich pozycji.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mogę zaprzeczyć, że jestem bardzo zainteresowana książką :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo mnie ciekawy ta książka. Planowałam ją ostatnio kupić jednak coś mnie powstrzymało. Teraz wiem, że muszę to szybko nadrobić!

  OdpowiedzUsuń
 5. Koncepcja brzmi bardzo ciekawie, ale chyba jednak jestem tradycjonalistką i wolę "klasyczne" fabuły :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo podoba mi się zamysł, jest niezwykle zachęcający :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Brzmi fajnie, tylko ja tak bardzo nie lubię angielskiego... :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jestem tej książki bardzo ciekawa. Mam ją już na swojej półce i jak skończę obecną lekturę to się za nią zabieram :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Móc pokierować czyimś losem - to musi być niesamowite uczucie ☺

  OdpowiedzUsuń
 10. Naprawdę ciekawa pozycja zwłaszcza dla mnie jako osoby, która czyta zarówno po polsku jak i angielsku :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Piszesz, że ,, jest idealna na początek nauki języka angielskiego'' i tutaj pojawia się moje pytanie; jakie trzeba mieć podstawy, żeby sięgnąć po tę pozycję? Niektórzy przez początek nauki uważają naprawdę dużo wykutego słownictwa i znajomość 41516346 czasów.

  OdpowiedzUsuń
 12. Ciekawa pozycja :) chyba kupię ją kuzynce :D może jej pomoże :D

  OdpowiedzUsuń
 13. Nawet jeśli nie trzeba znać mega dobrze angielskiego to i tak jest dla mnie za dużo XD Jestem bardzo słaba z tego języka :(
  Pozdrawiam :P
  http://czytaniejestmagiczne.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Pisząc komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.