wtorek, 13 czerwca 2017

FOTOZESZYT OD SAAL DIGITAL POLSKAFotozeszyt to kolejny świetny produkt od Saal Digital Polska. Trzeci produkt, który utwierdza mnie w przekonaniu, że firma cechuje się profesjonalizmem w każdym calu. Saal Digital Polska daje swoim klientom szansę na stworzenie czegoś, co będzie cieszyło oko przez długi, długi czas. Pozwala na uzyskanie najwyższej jakości nie tylko profesjonalistom, ale i zwyczajnym ludziom, którzy nie zajmują się fotografią w swojej karierze.

Fotozeszyt wykorzystuje druk 6 kolorowy na papierze premium o gramaturze 200 g/m², więc kartki naszego zeszytu są dość grube, nie grozi im przerwanie. Strony fotozeszytu i matowa folia ochronna łączone są wysokiej jakości spiralą. Łączenie spiralne wygląda stylowo i umożliwia przy tym płaskie otwieranie stron. Jeśli chcesz, możesz również całkowicie obrócić strony. Każda strona zeszytu zachwyca kolorem i niesamowitą ostrością zdjęć. Do wyboru mamy wiele różnych formatów, a ilość stron możemy dostosować do swoich potrzeb, ale przede wszystkim do własnego portfela. Co ważne, fotozeszyty nie zawierają firmowego loga ani kodu kreskowego. 
Zaprojektowanie własnego fotozeszytu jest proste jak budowa cepa - dosłownie! Aplikacja Saal Digital Polska, którą pobieramy na swoje urządzenie, jest niesamowicie prosta w obsłudze. Idealna na laików w sprawach zarówno komputerowych jak i w fotografii. I to najbardziej podoba mi się w usłudze SDP - że docierają do tak szerokiej rzeszy ludzi. Płatność jest równie łatwa jak projektowanie. A czas dostawy? Mimo że produkt wysyłany jest z Niemiec dociera do naszych drzwi błyskawicznie. 


Zaprojektowany przeze mnie fotozeszyt projektowany był z przeznaczeniem jako prezent na Dzień Matki. Dlaczego? Bo ufam Saal Digital Polska i wiem, że wszystkie ich produkty są najwyższej jakości. Taki prezent można zamawiać w ciemno, nie powstydzicie się go. Obdarowana przeze mnie mama była zachwycona. To z pewnością nie ostatni mój projekt.W aplikacji znajdziecie nie tylko fotozeszyty, ale i fotoobrazy, fotoksiążki, fotokartki, kalendarze itp. Gorąco polecam ich usługi. 

Za możliwość współpracy dziękuję Saal Digital Polska - KLIK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.