wtorek, 21 marca 2017

UNIKALNA KSIĄŻKA - FOTOKSIĄŻKA OD SAAL DIGITAL POLSKA
"Fotografowanie – podobnie, jak stosowanie wszelkich innych środków wyrazów – nie jest wymyślaniem, lecz odkrywaniem. Fotografia, to możliwość krzyku, wyzwolenia, a nie próba udowodnienia własnej oryginalności. To sposób życia. "

Henri Cartier-Bresson


W ludzkim życiu ważne są wszystkie chwile, równie ważne są zachowywane wspomnienia. Zdjęcia są tym, co po nas pozostanie. To niezwykła pamiątka dla naszych bliskich, dla przyszłych pokoleń. Dzisiaj w dobie internetu, aparatów cyfrowych zdjęcia już nie są takie wyjątkowe, robione w biegu, ogromnych ilościach. Zdjęcie straciło magię, swoje znaczenie. Tradycyjne albumy przeszły do lamusa. Sami nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele tracimy.

Fotoksiążka to połączenie nowoczesności z tradycją. To magia najpiękniejszych chwil zamknięta w niezwykle przepięknie wykonanej książce. Unikalny album, który można stworzyć samemu. Nie trzeba wychodzić z domu! Wystarczą wasze zdjęcia i dostęp do internetu. Jest tylko jeden haczyk. :) Możecie oprzeć się pokusie ograniczenia wybranych zdjęć, ale pamiętajcie, że nie musicie. Z pewnością po stworzeniu pierwszej fotoksiążki będziecie chcieli więcej. 

Czym urzekła mnie ta fotoksiążka? Przede wszystkim jakością wykonania. Widziałam już wiele podobnych propozycji, ale oferta Saal Digital Polska bije wszystkie inne na głowę. 

Od czego zacząć tworzenie fotoksiążki? Należy pobrać aplikację ze strony internetowej Saal digital Polska i rozpocząć super łatwą pracę z kreatorem.Projektowanie jest proste nawet dla tych zupełnie niedoświadczonych.  Z pewnością to niesamowita zabawa, wzruszające przeżycie i... niemały powód do kłótni. Każdy z nas chciał umieścić w fotoksiążce coś innego, każdy widział swoje rozmierzwione włosy, nieudane ujęcie. Jedni chcieli to, inni chcieli tamto. Płakaliśmy ze śmiechu, docinaliśmy sobie krytykując siebie nawzajem. Te wspólnie spędzone chwile z pewnością należą do jednych z najlepszych i najpiękniejszych. 

Fotoksiążki dostępne są w 6 różnych formatach, z miękką lub twardą oprawą. W ofercie znajduje się również Fotoksiążka XG - ekstra gruby papier. 

Co wyróżnia fotoksiążkę Saal Digital Polska?

Wewnętrzne strony naświetlane na prawdziwym papierze fotograficznym (do wyboru matowy lub błyszczący) co gwarantuje przepiękne zdjęcia!

Okładkę naszej książki możemy wybrać spośród opcji: papier fotograficzny, ekoskóra (biała, czarny szafir) lub imitacji drewna o kolorze łupkowym.

Możliwe jest również watowanie okładki.

Ile stron może zawierać nasza książka? Od 26 do 120 pojedynczych stron! (Tyle, ile wytrzyma nasz portfel)

Fotoksiążka może być wspaniałym prezentem. Możliwe jest więc zamówienie książki w opakowaniu prezentowym (opcjonalnie w kolorach antracytu lub bieli) z wypełnieniem oraz magnetycznym zamknięciem. Klasa i elegancja na wysokim poziomie.

Oferta Saal Digital Polska jest ogromna. Znajdziecie tam nie tylko fotoksiążki. Co obejmuje oferta? Fotoobrazy, kartki, plakaty, fotoprezenty, produkty biznesowe. Dla każdego coś dobrego. Dlaczego warto wybrać produkty tej marki? Ponieważ dbają o najdrobniejsze szczegóły, zachwycają wykonaniem (żywe kolory, przepiękna jakość, gruby papier) i przesyłka jest natychmiastowa!

A efekt naszej pracy? Wszyscy jesteśmy oczarowani, a ja nie spodziewałam się, że fotoksiążka może być tak piękna. "Wspomnienie" to najcudowniejsza książka na mojej półce. To historia naszej rodziny, relacje z naszych podróży, dokumentacja naszych pasji. Zachęcam was do skorzystania z oferty Saal Digital Polska - co za profesjonalizm! Będziecie zachwyceni, gwarantuję!
Za możliwość przetestowania fotoksiążki dziękuję Saal Digital Polska

JEDNORAZOWY KUPON RABATOWY O WARTOŚCI 75 ZŁ - TUTAJ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.