wtorek, 14 marca 2017

NAJŚMIESZNIEJSZA KSIĄŻKA XXI WIEKU
"Dawno, dawno temu coś takiego jak kobieta nie występowało w przyrodzie i właśnie dlatego o kobietach nie uczycie się
w szkole na historii. Występowali za to sami mężczyźni, a wielu z nich - wiadoma rzecz- było geniuszami."

 

Całe szczęście, wszyscy jednak wiemy, że te teorie to zwykłe brednie wymyślone przez naburmuszonych facetów. Kobieta to wspaniałe dzieło Stwórcy. Nie tylko matka, żona i kochanka, ale także odkrywczyni, uczona, badaczka.

Książka Jacky'ego Fleminga podważa teorie wysnute przez wielkie autorytety. Swoimi rysunkami w sposób niezwykle ciekawy, a przy tym jakże przewrotny, pokazuje istotną rolę kobiety. Udowadnia, że nie jest to istota krucha, ale pełna energii, samozaparcia i wszechstronnych talentów. Emmy Noether - największy matematyczny geniusz jaki pojawił się odkąd istnieją kobiety. Maria Skłodowska-Curie - oddana pracy w swym skromnym laboratorium. To tylko najbardziej znane kobiety, które wygrały walkę z męskim zacietrzewionym światem. "Kłopot z kobietami" to pozycja, która z pewnością przyciągnie waszą uwagę. Dzięki niej nie tylko poznacie przedziwną historię ewolucji kobiet, ale przede wszystkim będziecie dobrze się bawić. Te niezwykle oryginalne karykaturalne obrazki skradną wasze serca. Rozbawią do łez!Rekomendacja z okładki "Najśmieszniejsza książka XXI wieku"Za możliwość prześmiesznej i nietypowej lektury dziękuję


2 komentarze:

  1. Widuję tę książkę ostatnio dosłownie wszędzie. Byłam nią zainteresowana, ale jedynie z tego względu. Teraz widzę, że nie jest w moim typie ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Czytałam o niej dość fajną recenzje i po Twojej dochodzę do wniosku, że muszę się w nią koniecznie zaopatrzyć. ;)

    OdpowiedzUsuń

Pisząc komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.