sobota, 22 października 2016

KIEDY MARTWI NIE UMIERAJĄ, ZIEMIA ZMIENIA SIĘ W PIEKŁO

Nikt nie jest w stanie wytłumaczyć, co dzieje się na ulicach Warszawy i innych dużych miast Polski. Wypowiadają się eksperci, cywilni, a także kilku wieszczów apokalipsy. Wojsko wyjeżdża na ulice, aby walczyć z krwiożerczymi potworami. Przerażeni żołnierze strzelają do wszystkiego,
co się rusza. Istny chaos. Nic nie jest takie jak przedtem. Czy jest jakakolwiek szansa na powrót do normalności? Czy komukolwiek uda się przeżyć?


"Infekcja exodus" jest jeszcze bardziej realistyczna. Czytając, człowiek zaczyna się zastanawiać jak przygotować się na apokalipsę, by nie zostać niemile zaskoczonym przez tak paskudne zło, na spotkanie oko w oko ze śmiercią. Razem z bohaterami czytelnik staje przed dylematami. Czy pomóc? Czy zachować się odważnie - jak bohater? Czy narazić własne życie dla kogoś i być może zginąć?
Od pełnokrwistych bohaterów "Infekcji" wręcz emanuje uczucie strachu, niepokoju. A fabuła? Pełna napięcia, wypełniona mocnymi obrazami. Książka od razu wciąga w wir akcji, żądzy krwi i mięsa. Rozpoczęła się walka. Tym razem przeciwnikami nie są tylko i wyłącznie zombie. Teraz człowiek człowiekowi jest wrogiem,a walka o przetrwanie staje się coraz trudniejsza... 


Kolejna książka Andrzeja Wardziaka to świetna kontynuacja zombie apokalipsy na polskich ulicach. Świetnie skonstruowana, dopracowana fabuła i bohaterowie w niemałych opałach. Żadnej przesady, wszystko opisane tak, jakby wydarzyło się naprawdę. Rewelacja. To wręcz obowiązkowa pozycja dla fanów horroru, grozy, zombie. Zapewniam was, że to jedna z najlepszych książek o zombie.  Za możliwość lektury dziękuję5 komentarzy:

 1. Ah ta apokalipsa, brr. Nie , nie dziś. I raczej nigdy .

  OdpowiedzUsuń
 2. Zbliża się Halloween więc to może być dobra lektura na ten czas :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Znowu nie dla mnie, ale mam nadzieję, że innym się spodoba. :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie lubię tematów apokalipsy, więc książka raczej nie dla mnie ;)
  Pozdrawiam! http://literacki-wszechswiat.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Pisząc komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.