środa, 19 kwietnia 2017

SAAL DIGITAL POLSKA - FOTOOBRAZ
Kolejna propozycja od Saal Digital Polska i kolejne zachwyty nad jakością wykonania. A projektowanie za pomocą aplikacji Saal Design? Jeszcze prostsze niż projektowanie fotoksiążki! Tym razem zdecydowałam się na fotoobraz. Firma oferuje ogrom możliwości indywidualizowania fotoobrazów, więc oprócz standardowych formatów, oferuje również powierzchnie pleksi (szkło akrylowe), Dibond, Dibond Butlerfinish® i płytę PVC o długości i szerokości dopasowanych do potrzeb klientów.

Powyżej zaprezentowałam Wam zaprojektowany przeze mnie fotoobraz. Powierzchnia Dibond o wymiarach 40cm x 60cm o grubości 3mm. Nadaje się do wewnątrz, zewnątrz, wilgotnych pomieszczeń, ale przede wszystkim jest odporny na trudne warunki pogodowe i UV oraz na zginanie. Fotoobraz ten cechuje się ostrością na  niewiarygodnie wysokim poziomie,
a wykorzystaną techniką druku jest UV - druk bezpośredni.
Dzięki drukowi UV najnowszej generacji z 6-kolorami, (pierwotnie tylko 4) i 6-krotnemu utwardzaniu UV osiąga się imponującą intensywność barw przy najwyższej rozdzielczości  (obraz nie jest rozpikselowany) i maksymalnej ostrości. Nawet duże powierzchnie o jednakowych kolorach prezentują się w niesamowicie nasyconych barwach, oddając przy tym detale w najwyższej rozdzielczości. W zależności od formatu Dibond ma 3 rodzaje mocowania: aluminiowy, standardowy, na śruby. Mój fotoobraz zamocowany jest mocowaniem standardowym - niezwykle prostym do samodzielnego montażu i niewidocznym z przodu. 


Korzystam drugi raz z usług Saal Digital Polska i jestem zachwycona wykonaniem zamawianych produktów. To niezwykle proste w projektowaniu profesjonalne produkty. Najwyższa jakość i najlepszy serwis. Krótki czas dostawy, niesamowita ostrość obrazu, solidne wykonanie - to właśnie tym Saal Digital rozkłada konkurencję na łopatki. Dewizą firmy z pewnością są słowa "Klient nasz Pan!" - w projektowaniu nie mamy prawie żadnych ograniczeń! To tyle jeśli chodzi o sprawy techniczne. Będziecie zachwyceni, gwarantuję to z czystym sumieniem. Dla mnie jednak fotoobraz to przepiękna pamiątka na całe życie. To utrwalenie niezapomnianych, najważniejszych chwil i ich cudowne wyeksponowanie. Portret mój i mojej siostry zajmuje honorowe miejsce w naszym domu. Budzi tym wzruszenie moich rodziców i zachwyt odwiedzających nas gości. Fotoobraz robi ogromne wrażenie - stąd mnóstwo pytań o jego wykonanie i dane firmy. Wszyscy chcą mieć taką pamiątkę. Saal Digital Polska daje Wam tę możliwość.

Za możliwość przetestowania fotoobrazu dziękuję SAAL DIGITAL POLSKA


1 komentarz:

Pisząc komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.