środa, 26 kwietnia 2017

CHCESZ DZIAŁKĘ? - NARKOTYKI OD KUCHNI


"Oto opowieść o tym, co wydarzyło się, kiedy niezbyt odważny dziennikarz zajmujący się sprawami biznesowymi został wysłany, aby przygotować relację z najbardziej egzotycznego i brutalnego przemysłu na świecie."

Tom Wainwright odkrywa przed swoimi czytelnikami najskrytsze z sekretów i najbardziej ekscytujące tajemnice brutalnej działalności, którą jest produkcja i handel narkotykami. Droga wiedzie od pól koki w Andach, przez amerykańskie więzienia, sklepiki z marihuaną w Kolorado, aż do narkotykowych melin w najciemniejszych zakątkach internetu. To książka, w której temat narkotyków został ugryziony z każdej możliwej strony. "Narkonomia" to skarbnica wiedzy o narkotykach. Encyklopedia, podręcznik, a nawet poradnik - nie tylko dla narkotykowych bosów, ale i zwykłych ludzi! Z książki z łatwością można dowiedzieć się, gdzie kupić dragi i ile kosztuje działka, znajdą się też strategie na zwalczanie narkomanii - z przedstawioną skutecznością i wydatkami. To dokładna analiza rynku narkotykowego, więc w książce odnajdziecie sposoby prowadzenia interesów przez kartele narkotykowe.

Autor "Narkonomii" porzucił plan bycia stronniczym i zdecydował się spojrzeć na kwestię handlu narkotykami jak na każdy zwyczajny biznes. Rozmawiał z boliwijskim potentatem na rynku kokainy, królem dopalaczy z Nowej Zelandii i uroczą meksykańską babunią snującą plany morderstwa. Tom Wainwright przepytuje również prezydentów, policjantów i nastoletnich zabójców, by zrozumieć, jak działa rynek narkotykowy.


"Narkonomia" to książka, z której dowiecie się wszystkiego, co chcielibyście wiedzieć o narkotykach, ale do tej pory wstydziliście się o to zapytać, Kontrowersyjnie i rzetelnie udokumentowana, stanowi świetny przykład połączenia dziennikarstwa śledczego z ekspercką wiedzą biznesową. Została okrzyknięta jedną z najbardziej ekscytujących książek biznesowych, które ukazały się na przestrzeni ostatnich lat.Za przekazanie egzemplarza książki dziękuję Grupie Wydawniczej Relacja

12 komentarzy:

 1. Być może kiedyś sięgnę po tę książkę ;) Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie interesują mnie takie tematy, ale dziekuję za tę recenzję. mMyślę, że może kiedyś.. :D
  Pozdrawiam serdecznie i zapraszam.
  [propozycja nie do odrzucenia]. :D

  http://polecam-goodbook.blogspot.com/2017/04/propozycja-nie-do-odrzucenia-ojciec.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Okładka jest naprawdę świetna, ale czuję mega wstręt do ludzi, którzy biorą narkotyki i do samych narkotyków, także nie byłabym wstanie tego czytać. Ja rozumiem, że to uzależnia itd. i że potem taka osoba już musi brać, ale to nie tłumaczy tego, że z własnej woli sam zaczął brać. Dobra co ja się będę tu rozpisywać. :D
  Lost in my books

  OdpowiedzUsuń
 4. Książka może być ciekawa - temat narkotyków jest bardzo aktualny i książki o tym bardzo mnie ciekawią.
  Pozdrawiam!
  http://sunny-snowflake.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Powiem Ci, że zainteresowałaś mnie tą lekturą. Wydaje się być nawet interesująca... Postaram się o niej nie zapomnieć.

  OdpowiedzUsuń
 6. Tak się najczęściej właśnie zaczyna pierwsze uzależnienie od narkotyków które po prostu jest straszne. Zresztą wystarczy przeczytać na https://detoksfenix.pl/jak-uwolnic-sie-ze-szponow-krolowej-narkotykow-detoks-heroinowy-szansa-na-lepsze-zycie/ jak działa heroina i na czym polega ogólny detoks.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jestem pod wrażeniem. Bardzo fajny artykuł.

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajnie to wszystko zostało tu opisane.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ciekawy artykuł - dosyć kontrowersyjny, trudny ale pokazuje narkotyki od kuchni. To wielokrotnie już omawiany problem - ale krokiem na przód jest np. legalizacja marihuany czy olejków CBD. Jest lepiej, trzeba walczyć!

  OdpowiedzUsuń
 10. Niestety, narkotyki w naszym społeczeństwie to kontrowersyjny temat. Nazwano nimi nawet marihuanę, niegroźną dla zdrowia..

  OdpowiedzUsuń

Pisząc komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.