środa, 26 kwietnia 2017

CHCESZ DZIAŁKĘ? - NARKOTYKI OD KUCHNI


"Oto opowieść o tym, co wydarzyło się, kiedy niezbyt odważny dziennikarz zajmujący się sprawami biznesowymi został wysłany, aby przygotować relację z najbardziej egzotycznego i brutalnego przemysłu na świecie."

Tom Wainwright odkrywa przed swoimi czytelnikami najskrytsze z sekretów i najbardziej ekscytujące tajemnice brutalnej działalności, którą jest produkcja i handel narkotykami. Droga wiedzie od pól koki w Andach, przez amerykańskie więzienia, sklepiki z marihuaną w Kolorado, aż do narkotykowych melin w najciemniejszych zakątkach internetu. To książka, w której temat narkotyków został ugryziony z każdej możliwej strony. "Narkonomia" to skarbnica wiedzy o narkotykach. Encyklopedia, podręcznik, a nawet poradnik - nie tylko dla narkotykowych bosów, ale i zwykłych ludzi! Z książki z łatwością można dowiedzieć się, gdzie kupić dragi i ile kosztuje działka, znajdą się też strategie na zwalczanie narkomanii - z przedstawioną skutecznością i wydatkami. To dokładna analiza rynku narkotykowego, więc w książce odnajdziecie sposoby prowadzenia interesów przez kartele narkotykowe.

Autor "Narkonomii" porzucił plan bycia stronniczym i zdecydował się spojrzeć na kwestię handlu narkotykami jak na każdy zwyczajny biznes. Rozmawiał z boliwijskim potentatem na rynku kokainy, królem dopalaczy z Nowej Zelandii i uroczą meksykańską babunią snującą plany morderstwa. Tom Wainwright przepytuje również prezydentów, policjantów i nastoletnich zabójców, by zrozumieć, jak działa rynek narkotykowy.


"Narkonomia" to książka, z której dowiecie się wszystkiego, co chcielibyście wiedzieć o narkotykach, ale do tej pory wstydziliście się o to zapytać, Kontrowersyjnie i rzetelnie udokumentowana, stanowi świetny przykład połączenia dziennikarstwa śledczego z ekspercką wiedzą biznesową. Została okrzyknięta jedną z najbardziej ekscytujących książek biznesowych, które ukazały się na przestrzeni ostatnich lat.Za przekazanie egzemplarza książki dziękuję Grupie Wydawniczej Relacja

13 komentarzy:

 1. Być może kiedyś sięgnę po tę książkę ;) Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie interesują mnie takie tematy, ale dziekuję za tę recenzję. mMyślę, że może kiedyś.. :D
  Pozdrawiam serdecznie i zapraszam.
  [propozycja nie do odrzucenia]. :D

  http://polecam-goodbook.blogspot.com/2017/04/propozycja-nie-do-odrzucenia-ojciec.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Okładka jest naprawdę świetna, ale czuję mega wstręt do ludzi, którzy biorą narkotyki i do samych narkotyków, także nie byłabym wstanie tego czytać. Ja rozumiem, że to uzależnia itd. i że potem taka osoba już musi brać, ale to nie tłumaczy tego, że z własnej woli sam zaczął brać. Dobra co ja się będę tu rozpisywać. :D
  Lost in my books

  OdpowiedzUsuń
 4. Książka może być ciekawa - temat narkotyków jest bardzo aktualny i książki o tym bardzo mnie ciekawią.
  Pozdrawiam!
  http://sunny-snowflake.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Powiem Ci, że zainteresowałaś mnie tą lekturą. Wydaje się być nawet interesująca... Postaram się o niej nie zapomnieć.

  OdpowiedzUsuń
 6. Tak się najczęściej właśnie zaczyna pierwsze uzależnienie od narkotyków które po prostu jest straszne. Zresztą wystarczy przeczytać na https://detoksfenix.pl/jak-uwolnic-sie-ze-szponow-krolowej-narkotykow-detoks-heroinowy-szansa-na-lepsze-zycie/ jak działa heroina i na czym polega ogólny detoks.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jestem pod wrażeniem. Bardzo fajny artykuł.

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajnie to wszystko zostało tu opisane.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ciekawy artykuł - dosyć kontrowersyjny, trudny ale pokazuje narkotyki od kuchni. To wielokrotnie już omawiany problem - ale krokiem na przód jest np. legalizacja marihuany czy olejków CBD. Jest lepiej, trzeba walczyć!

  OdpowiedzUsuń
 10. Niestety, narkotyki w naszym społeczeństwie to kontrowersyjny temat. Nazwano nimi nawet marihuanę, niegroźną dla zdrowia..

  OdpowiedzUsuń
 11. Wyjdź na prostą. Detoks narkotykowy to pierwszy krok do wolności. Zatrzymaj kontrolę nad życiem, otwórz drzwi dla lepszego jutra pełnego możliwości i radości https://roka.info.pl/detoks/detoks-narkotykowy

  OdpowiedzUsuń

Pisząc komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.