sobota, 24 lutego 2018

PRZYGODY MISIA ŁASUCHA
"Puzzlowe przygody Misia Łasucha" to nie tylko świetna zabawa dla dzieciaków, ale i dla całej rodziny. Puzzle przeznaczone są dla maluchów - dla dzieci od 2 roku życia. Zawierają 12 starannie wykończonych, charakteryzujących się żywymi kolorami puzzli
z obrazkami. Każdy z nich jest inny i stanowi oddzielny element historyjki. 

JAK ZACZĄĆ?

Przede wszystkim rozłóż puzzle tak, aby wszystkie obrazki były dobrze widoczne. Młodsze dziecko możesz zachęcić do zabawy pytaniami o położenie danej rzeczy na rysunku i tym podobne. Dzieci starsze z pewnością będą chciały posłuchać historyjki, którą możesz stworzyć za pomocą puzzli lub same ją ułożą. Puzzli jest dwanaście, a możliwości wiele! W zestaw wchodzą dwa puzzle rozpoczynające i dwa kończące układaną historyjkę.

Jak widać, "Puzzlowe przygody Misia Łasucha" to wszechstronna zabawka. Rozwijająca wyobraźnię, rozwijająca umiejętności motoryczne i manualne. Nauka połączona z zabawą. Idealne puzzle dla dzieci od 2 roku życia do wieku przedszkolnego. Ich duży rozmiar ułatwi małym rączkom zabawę, a żywe kolory zwrócą uwagę malucha na dłużej. 


Czy warto zainwestować w puzzle? Tak, gdyż posłużą one bardzo długo. Rosną razem
z dzieckiem. Gdy te jest starsze - puzzle otwierają się przed nim otworem, dają dużo więcej możliwości do samodzielnej, ale i wspólnej zabawy z rodzicem. Gorąco polecam. Puzzle są również w wersji "Puzzle o przygodach Wiewiórki Kitki".

Za możliwość świetnej zabawy dziękujemy4 komentarze:

 1. Nie mam dzieci, więc zapamiętam tą pozycję na przyszłość.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie skorzystam z tych puzzli, ponieważ nie mam w rodzinie póki co małych dzieci, ale nie mówię nie później :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładnie wykonane, ale zastanawiam się, czy nie za szybko się znudzą dziecku.

  OdpowiedzUsuń
 4. Oh... idealne dla mojej córki ;) co prawda ma 4 lata, ale od kiedy zaczęła używać móżdżku, uwielbia puzzle :D

  OdpowiedzUsuń

Pisząc komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.