piątek, 30 grudnia 2016

FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA I JAK JE ZNALEŹĆ GALERIA POSTACI
W wyniku magicznego zamieszania brytyjski magizoolog Newt Scamander zostaje zaangażowany w pogoń za magicznymi stworzeniami po całym Nowym Jorku. Musi wyłapać je wszystkie, by zapobiec totalnej katastrofie! Mugole przecież nie zrozumieją skąd wzięły się takie dziwne stwory i z pewnością będą przerażeni. Wszystko musi wrócić do normy nim się zorientują! Nie jest to jednak takie proste. Newtowi pomogą początkujący piekarz Jacob Kowalski oraz Tina i Queenie Goldstein, dwie czarownice pracujące dla Magicznego Kongresu Stanów Zjednoczonych Ameryki. Spotkanie tak różnorodnych charakterów to dopiero początek przygody i... kłopotów! Niesamowite wydarzenia, ogrom zwrotów akcji i niesamowity świat!

Oto Newt, Tina, Queenie, Jacob i wielu, wielu innych bohaterów z filmu "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć".  Ta niesamowita galeria postaci pozwoli na przybliżenie losów, charakterów, historii bohaterów, którzy odegrali w filmie znaczącą rolę. To doskonałe uzupełnienie przygody, którą rozpoczęliśmy wraz z chwilą zajęcia miejsca w kinowym fotelu i zatopieniu się kolejny raz w fantastyczny świat czarów i magii.  To obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów "Harry'ego Pottera" i "Fantastycznych zwierząt i jak je znaleźć". Pięknie, starannie wydana książka to doskonałe uzupełnienie każdej potterowskiej kolekcji. Ponadto treść i sposób zaprezentowania postaci urzeka prostotą i sprawia, że książka będzie idealna dla fana magicznego świata w każdym przedziale wiekowym. 


Podsumowując, "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Galeria postaci" to książka, która jeszcze raz przeniesie was do świata magii. Świetna sprawa, prawda?! Jeśli urzekł was klimat filmu, polubiliście bohaterów lub magiczne stworzenia zrobiły na was ogromne wrażenie - koniecznie sięgnijcie po książkę. Nie pożałujecie! :)


Za możliwość lektury dziękuję2 komentarze:

Pisząc komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.