czwartek, 22 grudnia 2016

60 POMYSŁÓW DIY!

Kwiatowy monogram, świeczki w słoiczku, serce z papieru, czy skrzynka na sztućce to tylko niektóre propozycje Kasi Ogórek, autorki najpopularniejszego bloga o tematyce DIY. Pięknie wydana ( kredowy papier, bogate ilustracje) książka "Twoje diy  krok po kroku zrób to sam" to rewelacyjna propozycja na świąteczny prezent dla posiadaczy hobby i wszystkich tych, którzy odkrywają w sobie pokłady energii do tworzenia czegoś nowego.  To prawdziwa kopalnia pomysłów prezentowanych w poszczególnych działach: "Dekoruj w swoim stylu!", "Zrób sam prezent!", "Zorganizuj się!", "Świętuj po swojemu!" Niech was nie zdziwią więc fasolowy wazon, lawendowe mydła, latarenka z gwiazdkami, gazetnik na wieszaku i wiele innych.

Autorka krok po kroku instruuje, jakie czynności należy wykonać, by osiągnąć główny cel. Ponadto, dla tych, którzy nie lubią lub nie potrafią czytać instrukcji zamieszczono instruktaż w formie zdjęć. Warto również podkreślić, że do wykonania tych przepięknych przedmiotów nie potrzebujemy zbyt wiele! Kasia Ogórek wykorzystuje rzeczy codziennego użytku: papierowe talerzyki, kwiatki, filc, puszki, sznurek. To książka stworzona z myślą o amatorach - nie ma tu miejsca na wyszukane narzędzia i produkty. Prezentowane propozycje są bardzo łatwe do wykonania. Sprosta im każdy, niezależnie od wieku. Każdy z nas jest w stanie wykonać coś samodzielnie, trzeba tylko chcieć! 

Książka Kasi Ogórek to źródło inspiracji i zachęta do odkrycia nowych zainteresowań. Zawarte w niej pomysły są alternatywą wielu drogich dekoracji. Sięgnij po książkę i daj zarazić się pasji tworzenia! Niech to, co cieszy ciebie, będzie prezentem niespodzianką dla twoich bliskich. 

Za możliwość odkrycia nowych pomysłów dziękuję


3 komentarze:

 1. Bardzo przydatna książka i dobry prezent na święta ;)
  Zapraszam do mnie! http://recenzjebrunetki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowna recenzja. Dziękuję i Wesołych Świąt!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. To jest pozycja, po którą z przyjemnością sięgnę, bo się przyda. ;) Wesołych Świąt! :)

  OdpowiedzUsuń

Pisząc komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.