sobota, 26 listopada 2016

KOLOROWANKA "FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA I JAK JE ZNALEŹĆ"Nowy Jork, rok 1926: w czarodziejskim świecie trwa zupełnie nowa era, wykraczająca poza granice ludzkiej wyobraźni. Newt Scamander spaceruje po ulicach miasta, odkrywa zakamarki, dociera tam, gdzie nie sięga wzrok mugoli. W końcu istnieje tajemniczy świat, gdzie magia staje się prawdziwa... Co trzeba zrobić, by się tam dostać? Wystarczy otworzyć kolorowankę i razem z Newtem Scamanderem wyruszyć w podróż przez magiczny świat. Na odkrycie czekają świat egzotycznych artefaktów i fantastycznych postaci. Jesteś na to gotowy...?

Odkryj świat filmu "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" w przepięknie ilustrowanej czarno-białej książce do kolorowania. To przepiękna galeria scen, postaci i rekwizytów użytych w filmowej produkcji. Gratka dla fanów Harry'ego Pottera, ale nie tylko.  Przygotuj kredki, mazaki, cienkopisy - cokolwiek chcesz i stwórz swój własny magiczny świat! W tej kolorowance nie ma żadnych ograniczeń! Najważniejsze jest to, by dobrze się bawić. 

Miałam już do czynienia z kilkoma kolorowankami. Wiem już, co jest w nich najważniejsze. Najważniejszy jest gruby papier, mile widziane jest również umieszczenie każdej kolorowanki na innej stronie, by później bez problemu wyrwać nasz obrazek i oprawić w ramkę. Niestety, tego zabrakło kolorowance "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć".  Dużym plusem jest za to okładka ze śliskiego tworzywa - nie musimy obawiać się, że przez nasze brudne, kolorowe łapki pobrudzimy okładkę. 

Podsumowując, warto zaopatrzyć się w kolorowankę głównie ze względu na piękne grafiki. Kolorowanie nie jest łatwe, o nie! Sporo jest malutkich elementów. Potrzebne są Ci przybory do kolorowania, ale również cierpliwość. Efekt końcowy warty jest każdych nerwów i chwili słabości. :)Za możliwość świetnej zabawy dziękuję


8 komentarzy:

 1. Piękna kolorowanka, podobno bardzo one odstresują ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj tak niektóre są tak drobiazgowe, że to aż przeraża :D Ale jednak warto mieć tę kolorowankę, bo obrazki są śliczne!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeju, nie chciałoby mi się tego wszystkiego kolorować. Naprawdę podziwiam!
  Pozdrawiam!
  polecam-goodbook.blogspot [nowa recenzja]

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam tę kolorowankę! <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam kolorowanki, szczególnie te związane ze światem magii, chociaż obecnie nie mam zbyt wiele czasu na zajęcia takie jak kolorowanie. Poza tym cierpię na małą nadpobudliwość i nie potrafię zbyt długo siedzieć w jednym miejscu, żeby zająć się kolorowaniem. :)

  Pozdrawiam cieplutko
  Dominika z BOOKS OF SOULS

  OdpowiedzUsuń
 6. Też mam tę kolorowankę, jest świetna :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pięknie pokolorowałaś! Ja zdążyłam tylko dwa, a później zabrał mi ją brat ;d

  OdpowiedzUsuń

Pisząc komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.