środa, 6 czerwca 2018

JAK ZAROBIĆ, BY SIĘ PRZY TYM NIE NAROBIĆ?




Raty kredytu pożerają niemal całą Twoją wypłatę? Nie wystarcza Ci na jedzenie? O ubraniach
i kosmetykach możesz tylko pomarzyć? Chyba coś jest nie tak, prawda? Muszę Cię zmartwić - pieniądze nie leżą na ulicy. Trzeba działać i włożyć trochę serca, by zarobić. Jednak sposoby na zarobek, które prezentuje Joanna Dymmel wcale nie wymagają dużego nakładu pracy. Najpierw rozejrzyj się po domu, a później usiądź przed komputerem, poklikaj chwilę i... gotowe!

Joanna Dymmel pochodzi z wieloletniej rodziny. Pisze, że już jako nastolatka potrafiła "zrobić" coś z niczego. Od lat inspiruje ją ojciec, który był kaletnikiem. Jego kreatywność była niesamowita. Tworzył rzeczy, które sprzedawał z niesamowitą przebitką. A to już sztuka!

Dlaczego według autorki warto zająć się sprzedażą? 

To rewelacyjna forma dodatkowego zarobku. Dodatkowo można wyzbyć się z domu mnóstwa niepotrzebnych gratów. Wielu ludzi da im nowe życie a Ty odzyskasz przestrzeń i harmonię. Dodatkowo można nawiązać mnóstwo nowych znajomości. Niestety, z doświadczenia wiem, że kupujący nie zawsze są miłymi i kulturalnymi ludźmi. Autorka twierdzi, że takie zarabianie może stać się naszym hobby. Zgadzam się w stu procentach! Zajmuję się taką sprzedażą od ponad roku i to jest po prostu wciągające! Towarzyszą temu przeróżne emocje i fajna adrenalinka. 

Jak zacząć?

Przede wszystkim skończ z wymówkami i zacznij działać. Załóż konto na olx, allegro czy innym serwisie sprzedażowym zaproponowanym przez autorkę i postępuj zgodnie z jej wskazówkami. Dzięki książce "Gdzie rosną pieniądze" dowiesz się na co trzeba zwrócić uwagę tworząc ogłoszenie, otworzysz oczy i w końcu zobaczysz, że wielu rzeczy, które wręcz zaśmiecają dom, wcale nie potrzebujesz. 

Co jeszcze fajnego w "Gdzie rosną pieniądze"? 

Jeśli jesteś początkującym w tym biznesie - ta książka jest po prostu idealna. Nie tylko otworzy Ci oczy na wiele spraw, zachęci do utrzymania porządku w mieszkaniu, ale też nauczy jak prawidłowo konstruować ogłoszenie i fotografować przedmioty, by pozbyć się zbędnego balastu jak najszybciej i trochę się wzbogacić. 

"Gdzie rosną pieniądze" to nie jest typowy poradnik. To lekko, fajnie, a przede wszystkim
z humorem, napisana książka, która jest dobrą opcją, gdy chcesz zacząć przygodę ze sprzedawaniem w internecie. Zawiera dużo przydatnych rad, ale nie ukrywam, znalazły się też trochę śmieszne, wręcz niedorzeczne pomysły na sprzedaż. Nie jestem w stanie uwierzyć, że ktoś by to kupił - nawet za grosze. We wszystkim trzeba zachować zdrowy rozsądek i honor - to rada, której według mnie zabrakło w poradniku. Mam nadzieję, że książka dotrze do wielu sprzedawców. Scyzoryk otwiera się w kieszeni, gdy widzę prześwietlone, niewyraźne zdjęcia. Obrzydliwie brudne buty, przemilczane plamy i dziury również nie są rzadkością. 

Reasumując, książka Joanny Dymmel to kawał dobrej roboty. Ciekawy format, porządne wydanie, bogactwo fotografii, liczne tabelki i porównania. Warto sięgnąć - dodatkowy grosz z pewnością przyda się każdemu. A gdy można zarobić go w tak prosty sposób - czemu nie?!

Za możliwość lektury dziękuję Wydawnictwu Znak


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Pisząc komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.